Dobrý den, 

jmenuji se Božík Menčl a v roce 2002 jsem za podpory celé rodiny, otevřel první obchod v České Lípě. Jako každé začátky, tak i ty naše, byly obtížné, ale dělali jsme vše pro to, aby si nás zákazníci oblíbili. Po dvou letech jsem si mohl dovolit najmout naší první zaměstnankyni, která je v našem týmu do dnes. 

V roce 2006 jsem zatoužil naše působení rozšířit a rozhodli jsme se otevřít další obchod, tentokrát na Mělníku.  Otevírání dalších poboček se stalo tak trochu mým koníčkem. |
Nyní, v roce 2022 máme 7 prodejen a doufám, že toto číslo není konečné. 

Naším mottem je "Náš zákazník, náš pán". Tímto se řídíme od začátku a jsem velice rád, že toto chování naši zákazníci oceňují. U nás se o zákazníka staráme, hýčkáme si ho a snažíme se mu vždy dobře a profesionálně poradit. Není lepší pocit, než když vejdu do jakéhokoli z našich obchodů a spokojený zákazník mě osloví a pochválí práci našich prodavaček.

Zákazníkům nabízíme širokou škálu kvalitní obuvi, převážně od evropských dodavatelů, jako je Rieker, Tamaris, Marco Tozzi, s. Oliver, Ara, Quo Vadis, Josef Seibel apod.. Dále u nás najdete kvalitní české peněženky a tašky od značky Lagen ze Zlína, kabelky, deštníky a drobné punčochové zboží. Nedílnou součástí musí být i péče o obuv. Před pár lety jsme začali spolupracovat se značkou Pedag, která je jedničkou na trhu v tomto oboru. Tak jako my
a naše pokožka si zaslouží péči, tak si ji zaslouží i naše botky. Jen tak Vám vydrží dlouho krásné a jako nové.

Na konci bych rád poděkoval celému týmu, za skvělou práci, kterou odvádí. Velké dík patří převážně mé ženě a dcerám. Všichni čtyři pracujeme na neustálém se zlepšování a chodu všech našich prodejen.

Děkuji a doufám, že i vy se stanete naším věrným zákazníkem

Ing. Božík Menčl